banner29

En İyi 5 Epilasyon Aleti Markası ve Fiyatları

İstenmeyen tüylerin korkulu rüyası epilasyon aletleri. Sizler için piyasanın en iyi 5 epilasyon aletini, özelliklerini ve fiyatlarını inceledik.

En İyi 5 Epilasyon Aleti Markası ve Fiyatları

İstenmeyen tüylerin korkulu rüyası epilasyon aletleri. Sizler için piyasanın en iyi 5 epilasyon aletini, özelliklerini ve fiyatlarını inceledik.

31 Ekim 2021 Pazar 18:05
4176 Okunma
En İyi 5 Epilasyon Aleti Markası ve Fiyatları

İstenmeyen tüyler her zaman kadınlar için büyük bir sorun olmuştur. Geçmişte evde yapılan ağda ve diğer yöntemlerle istenmeyen tüyler alınırken, günümüzde epilasyon aleti ile hem daha kolay hem de kısa sürede acısız bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün. Teknolojinin ilerlemesi ile kullanımı son derece pratik olan epilasyon aletleri üretildi. Hatta o kadar çok marka ve modelde epilasyon aletleri var ki, marka fiyat karşılaştırması yapıldığında kadınlar seçim yapmakta zorlanıyor.

Bu yazımızda zamanı kısıtlı olan, güzelliğine ve rahatlığına düşkün olanlar için en iyi epilasyon aleti markalarını ve fiyatlarını sizler için derledik.

Braun

Alman menşeili bir marka olan Braun’un zahmetsiz ve pürüzsüz bir cilt için birçok modelde epilasyon aleti bulunuyor. En çok tercih edilen markalardan biri olan Braun; koltuk altı, bacak, bikini bölgesi ve yüz bölgesinde kullanılan epilasyon aletleri ile çok beğeniliyor.

Özellikle kısa tüyleri kolayca alan ve hassas ciltler için uygun olan Braun epilasyon aletleri, 4 haftaya kadar tüysüz ve pürüzsüz bir cilt sunuyor. Kullanım alanı ve şekline göre üretilmiş olan epilasyon aletleri arasında ilk üretilen modeli Braun Silk-epil EE1’dir. 200 TL’den başlayan fiyatlar, başlık sayısına ve modeline göre 2500 TL’ye kadar çıkıyor.

Braun Silk-epil 1 1170 Epilatör, ortalama 200 TL fiyatı ile en uygun fiyatlı epilasyon aletidir. 20 cımbız sayısına, 225 gr ağırlığa ve 2 yıl garanti süresine sahiptir.

Braun Silk-epil 3 3370 bacaklar ve vücut için satılan bir Epilatör olup 400 TL civarı fiyatı ile tercih edilmektedir. İnce tüyler için de uygun olup bacak bölgesinde kullanılır.

Silk Epil 5 5610 Sensosmart Islak & Kuru Epilatör, ortalama 500 TL bir fiyatla satışa sunulmaktadır. Tüyleri kökünden hassas bir şekilde alır. Koltuk altı, bacak ve bikini bölgesi için 3 farklı başlığı bulunur.

Ses9720 Silk Épil 9 Senso Smart Islak & Kuru, ortalama 800 TL bir fiyatla sunulmaktadır. Koltuk altı, bacak ve bikini bölgesi için başlıkları bulunur. Oynar başlıklı olup çok fonksiyonludur.

Braun Silk-epil 9 9/985 Sensosmart Islak Kuru Epilatör, 2500 TL civarı fiyatlarla satışa sunulan ve tüm vücut bölgesinde kullanılan bir üründür. Ağda ile karşılaştırıldığında ¼ oranında çok daha kısa sürede tüyleri yakalayarak kökünden çıkarır. Kolay temizlenen ve 50 dk ya kadar bir süre çalışabilen bir modeldir.

Philips

Hollanda menşeili bir marka olan Philips, dünyanın en büyük ve en popüler elektronik şirketlerinden biridir. 200 TL’den 1950 TL’ye kadar varan fiyat aralıklarında epilasyon aleti modelleri bulunur. Kablolu modelleri 180-400 TL arasıdır.

Philips BRE700/05 Satinelle Islak Ve Kuru Epilatör, 429 TL ve taksitli fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Ekstra geniş başlığı ve ıslak-kuru kullanımı ile uzun süreli bir etki sunuyor. S şeklindeki ergonomik gövdesi ile ciltle tam temas sağlarken, ince ve kısa tüyleri de alarak pürüzsüz bir cilt sunuyor.

Philips BRE720/05 Islak ve Kuru Epilatör, 700 TL ve dönem-dönem 580 TL’ye varan kampanyalı fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Tüm vücutta kullanılan bir ürün olup, geniş başlığı ve S şeklindeki gövdesi ile istenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulmayı sağlıyor.

Philips Bre730/05 8000 Serisi Islak ve Kuru Epilatör, 900 TL ve kampanyalı fiyatı 850 TL olup 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlıyor. Geniş başlığı, kolay tutuş özelliği ve ile kullanışlı aksesuarları ile beklentilere en iyi şekilde cevap veriyor.

Sinbo

Bir Türk markası olan Sinbo, küçük ev aletleri ile ünlü bir markadır. Dünyada 80 ülkeye ihracat yapan Sinbo’nun birbirinden kaliteli ve ekonomik epilasyon aleti çeşitleri bulunuyor.

Sinbo Sel 6043 Epilasyon Cihazı, 179 TL’ye satılan ve ergonomik tasarımlı işlevsel bir epilasyon aletidir. 32 adet cımbız sayısı ile alternatiflerine göre avantajlıdır. 2 kademeli hız ayarı ve 40 dakikalık bir şarj süresine sahiptir.

Sinbo SEL-6031 Çift Başlıklı Epilatör, 229 TL fiyatlı ve sağlam yapıda bir üründür. Konforlu kullanımı ve şık tasarımı ile tercih edilir. Darbelere karşı dayanıklı olup 40 adet cımbızı bulunur. Kablosuz kullanım özelliğine sahiptir.

Sinbo SS-4051 Epilasyon Aleti, 120-150 TL fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Şık tasarımlı ve kullanımı kolay bir modeldir.

Arzum

Küçük ev aletleri ile adından söz ettiren Arzum markasının 150-850 TL arası değişen fiyatlarda birçok epilasyon aleti modelleri bulunuyor.

Arzum AR5075 Verde Epilasyon Cihazı, kablolu olup tüm vücutta kullanılıyor. 3 yıl garantili olan ürün şık tasarımı ve konforlu oluşu ile tercih ediliyor.

Arzum AR5040 Epilasyon Aleti, ortalama 179 TL’ye müşterilere sunuluyor. Acı eşiği düşük kullanıcıların tercihi olup, 18 adet cımbız sayısı ile kısa tüylerin de kolaylıkla alınmasını sağlıyor.

Arzum AR586 Teeny Epilasyon Cihazı, 367 TL’ye satılan ürün dönem-dönem kampanyalı satışlar listesine girerek 244 TL gibi uygun fiyatlarla müşterilere sunuluyor. 2 farklı hız ayarı ve 18 adet cımbız sayısı ile gözle görülmeyen kısa ve ince tüyleri bile acısız bir şekilde kökünden alıyor.

Arzum AR5059 Valente Şarjlı Epilasyon Cihazı, 299 TL’lik kablosuz bir üründür. 2 farklı başlığı ve hız ayarı, 1,5 saatlik şarj süresi ve kablolu kullanım seçeneği ile kullanıcılara hitap ediyor.

Arzum AR565 Pellini Şarjlı Epilasyon Cihazı, 849 TL’ye müşterilere sunulan bir cihaz olup göz alıcı rengi ve silver lon teknolojisi ile beklentilere en iyi şekilde cevap veriyor. 3.6 V güç seviyesine sahip olan model ışık sistemli olup tüm vücut bölgelerinde kullanılıyor.

Remington

İngiliz menşeili bir marka olan Remington’un kadın ve erkeklere özel epilatör, traş ve saç bakım ürünleri bulunuyor. Kuruluş tarihi 1816 yıllarına dayanmakta olup, epilasyon aleti modelleri ile çok beğeniliyor. 150-1500 TL gibi farklı fiyatlarda satışa sunulan epilasyon aletleri, her bütçeye hitap eden kaliteli ve konforlu modelleri ile en çok beğenilen markalar arasında yer alıyor.

Remington WSF5060 Smooth & Silky Pilli Epilatör, 154 TL gibi uygun bir fiyata sahiptir. Tüm vücut bölgelerinde kullanılmakta olup tek kademe hız ayarına sahiptir.

Remington EP7010 Epilatör, 250 TL fiyatlı bir modeldir. 40 adet cımbıza, 2 farklı hız ayarına sahiptir. 0,5 mm gibi en kısa tüylerin bile kolayca alınmasını sağlar.

Remington EP7500 Smooth&silky 5’i 1 Arada Epilasyon Cihazı, 500 TL’den satışa sunulmaktadır. Masaj başlığı ile deriyi tahriş etmeden tüylerin alınmasını sağlar. Şarj edildikten sonra 35 dakika kullanılabilir.

Remington IPL 6000F i-Light Pro Yüz & Vücut IPL Tüy Alma Sistemi, 1300-1500 TL arası fiyatlarla satılan bir cihazdır. Yüz ve vücut bölgesinde güvenle kullanılır. İşlem süresi kısa olup batık derdi yoktur.

Epilasyon Aleti Nedir?

Epilasyon aleti, vücuttaki kılları kökünden çıkararak pürüzsüz bir cilde sahip olmayı sağlayan bir cihazdır. Kablolu kablosuz modelleri olup, marka ve modeline göre başlık sayısı, hız ayarı, cımbız sayısı ve tasarımı değişmektedir.

Yüz Bölgesi İçin Epilasyon Aleti

Birçok markanın sadece yüz bölgesi için veya hem yüz hem de vücudun diğer bölgeleri için kullanılan epilasyon aleti çeşitleri bulunuyor. Popüler markaların epilasyon modellerinde yüz bölgesinde kullanma özelliği de bulunuyor. Braun, Philips, Sinbo ve Arzum bu markalar arasında yer alıyor.

Bikini Bölgesi İçin Epilasyon Aleti

Smartlight özellikli Braun bikini bölgesi epilasyon aleti modelleri, masaj silindirleri ile ağrısız-acısız epilasyon yapan kaliteli ve sağlam ürünlerdir. Bunlardan biri Braun Silk-Epil 3 3420 + Bikini Trimmer Epilatör olup, 20 cımbızlı kusursuz bir tüy temizleme cihazıdır.

Epilasyon Aleti mi Yoksa Ağda mı Daha İyidir?

Günlük yaşamı yoğun ve koşuşturma içerisinde olanlar için hızlı ve konforlu olan epilasyon aleti, ağdaya göre çok daha fazla tercih edilen bir tüy temizleme yöntemidir. Her iki yöntem de tüyleri kökünden alan bir temizlik şeklidir. Zamanı kısıtlı olan ve acıya dayanıklı olmayanlar epilasyon aletini tercih etmektedir.

En İyi 5 Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumu

En iyi, en çok tercih edilen ve fiyat performans olarak popüler olan 5 epilasyon aleti markalarını tanıttık. Kullanıcı yorumları bakımından her biri olumlu dönüşler almakta olup epilasyon aleti arayanlara tavsiye edilmektedir.

Epilasyon Aleti Tüyleri Azaltır mı?

Epilasyon aleti tüyleri azaltmaz. Buna karşın düzenli olarak kökünden alınan tüyler zamanla daha cılız ve daha uzun sürede çıkmaya başlar.

En İyi Epilasyon Aleti Markası

En çok tercih edilen epilasyon aleti markaları Braun, Philips, Sinbo, Arzum ve Remington’dur. Her ir markanın farklı modellerde ve farklı fiyatlarda epilasyon aleti çeşitleri bulunur.

Epilasyon Aleti Fiyatları

Epilasyon aletlerinin fiyatları markasın, modeline ve tedarikçi firmaya göre değişmektedir.

Son Güncelleme: 31.10.2021 18:20
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.